Foxy Furs Prague je Váš ehop s oděvy a doplňky z pravé kožešiny, vlny, prvotřídní kůže a dalších udržitelných materiálů. Zakládám si na osobním přístupu, poradenství a kvalitně odvedených službách.

Nevyberete-li si z naší nabídky střihů, rádi Vám navrhneme model na míru vašemu přání a doporučíme typ, lichotící vaší postavě. Spolupracujeme výlučně s ověřenými dílnami, které pro nás kvalitně a spolehlivě šije všechny naše produkty, a to již od roku 2016.


Reference

Velmi doporučuji! Kožíšek, který jsem si objednala mi byl bohužel velký, ale zájem a ochota ze strany FoxyFurs byl na jedničku. Ani ne do týdne mi kožíšek bezplatně přešili na míru a poslali zpět. Kvalita i zpracování nádhera, už se těším na zimu:) rozhodně to nebyla moje poslední objednávka. 

Karolína Hynková


U Foxy Furs Prague jsem nenakupovala poprvé, takže pro mně to je ověřený obchod s úžasným, luxusním zbožím! Posledním mým úlovkem je překrásný kašmírový kabátek s kožešinovým lemem kolem kapuce. Je nádherný, precizně zpracovaný, a já se na ten podzim těším zase o trochu více. Obchod jen a jen doporučuji!

Milena Chmelková


Naprosto vyborný přístup!!! Rychle jednaní,plní veškeré vaše přání!!! Nakupuji už léta! A stále jsem spokojena!


Petra Baráková